https://www.youtube.com/watch?v=WKDzSjyVGCs?si=Zsxjje_9L3B-W_F0&t=17

Roos and the Kangaroos

Rokkides Kesk-Eesti metsade vahelt

Bänd Järva-Jaanist, mis on tegutsenud juba aastast 2015. Bändi hing ja liider on Roos Rasmus, kelle kirjutatud palad moodustavad bändi repertuaari tuumiku. Aastate jooksul on bändis olnud mitmeid koosseisumuudatusi, kuid pühendumus muusikale on jäänud alati samaks.

Omalooming ja energilised live-esinemised

Roos and the Kangaroosi muusikas on tunda nii rokiaegsete legendide kui ka kaasaegsete indie-bändide mõjutusi. Bändi repertuaaris on nii eesti- kui ka ingliskeelseid lugusid, mis kõik on kirjutatud hingega ja pühendumusega. Live’del pakub bänd alati energilist ja kaasahaaravat showd, kus improviseerimisel ja riskide võtmisel on alati oma koht.

Teekond Eesti muusikamaailma legendiraamatusse

Eesmärk on jõuda Eesti muusikamaastiku legendiraamatusse ning kirjutada lugusid, mis puudutavad nii neid endid kui ka publikut. Bänd on pidevalt arendamas oma muusikat ja otsimas uusi väljendusvõimalusi.

Tulge ja kogege Roos and the Kangaroosi energiat ise

Kui otsite värske ja energilise bändi muusikat, siis on Roos and the Kangaroos just see, mida vajate. Tulge kontserdile ja veenduge ise bändi ainulaadses stiilis ja kirglikus esituses.

LIVE

Möödunud live'd

Püha Mürgel vol. 2
Järva-Jaani Skatepark
27.04
Järva-Jaani discgolf 100
Keskväljak
04.05

Tulevased live'd

https://www.youtube.com/watch?v=cnNzHXTBhrM

Lisa

playlisti!

Biograafia

Bändi teekond sai alguse Järva-Jaanis põhikoolis käies, kus vaba aja veetmise võimalused olid piiratud, eriti talvel. See sütitas meis soovi muusikaga tegelema hakata. Kohalikus kultuurimajas, mis oli varustatud bändiruumi ja tehnikaga ning kus toimusid igaaastased bändide lahingud, alustasime sõpradega muusika loomist ning esimeseks kontsertiks valmistumist, esialgu keskendudes cover’itele ning ajapikku jämmimise käigus kujunesid välja ka oma loodud palad. See pisik mussi teha on püsinud meiega juba kümnendi. Meie muusikalist stiili on peamiselt mõjutanud ingliskeelsed artistid nagu Red Hot Chili Peppers, The Strokes, Jimi Hendrix jt. ning ei peida, et need mõjutused kajavad meie muusikas tänase päevani.

Kontserte hakkasime andma 2015. aastal nimega Nömmi ja jõudsime oma esimese suurema tunnustuseni 2019. aastal, mil esinesime Noortebändi poolfinaalis. Aastate jooksul oleme kontserte andnud kõikidel võimalikel Järva-Jaani lavadel, Paide Arvamusfestivalil, Võhma Linnapäevadel, Tallinnas ühes räpases motoklubis, võrkpalli mängu vaheajal pallirahes, sõbra sünnipäeval küünis ning paljudes muudes põnevates paikades. Oleme samuti osalenud Bändilaboris, kus kogenud mentorid on aidanud meie muusikat ja live show’d veelgi täiustada.

2022. aastal muutsime oma nimeks Roos and the Kangaroos, mis peegeldab paremini meie muusikalisi ambitsioone ja identiteeti. Seni välja antud lood on kõik salvestatud omakeskis põlve otsas bändiruumis ning oleme selle protsessi käigus ära õppinud kuidas salvestada ja mixida oma lugusid ning kuidas loovalt produtseerida kasutades tänapäevaseid lahendusi. Enamus originaal-lugusid on eestikeelsed, kuid sahtlisse on kogunenud ka ingliskeelseid palasid, mis ootavad veel päevavalgust.

LÄBI TULE JA VEE

ME FUNKIME

SÄDELEB* KUI JÄÄ

Võta ühendust!

hei@roosrasmus.ee